Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania w starym budownictwie Małomice - Oferty sprzedaży i najmu

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie 2-pokojowe

Małomice,lubuskie

149 000 zł37,50 m² 3 973,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Małomice, ul Żeromskiego - osiedle, mieszkanie, 37,5 m2, sprzedam, cena 157 000 zł. Oferuję na sprzedaż rozkładowe mieszkanie do własnej aranżacji w bloku, blisko natury, przy ulicy Żeromskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka, ul. Mieszka I

Małomice,lubuskie

42 000 zł19,34 m² 2 171,66 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Małomice, kawalerka 19 m2, cena 42 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż oferuję Państwu kawalerkę zlokalizowaną na poddaszu budynku przy ulicy Mieszka I nr 1 w Małomicach. Kawalerka składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Małomice,lubuskie

149 000 zł46 m² 3 239,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Małomice, ulica Jana Pawła II, mieszkanie, 2 pokoje, 46 m2, sprzedam, cena 159 000zł. Oferuję na sprzedaż rozkładowe mieszkanie do remontu w kamienicy 4 rodzinnej, blisko natury, przy ulicy Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Małomice,lubuskie

80 000 zł61 m² 1 311,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Sprzedam mieszkanie w Małomicach na ul. Żeromskiego w bloku na czwartym pietrze 61m trzy pokoje, łazienka i toaleta, kuchnia, przedpokój. Cena 80.000zl, do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościelna

Małomice,lubuskie

150 000 zł70 m² 2 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie bez czynszowe, wymieniona instalacja grzewcza (nowy piec-dwufunkcyjny, grzejniki), nowa instlacja wodna. Kuchnia- meble + urzadzenia kuchenne. Łazienka- nowa glazura, prysznic-kabina, bidet, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Małomice,lubuskie

115 000 zł61 m² 1 885,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Sprzedam wyremontowane mieszkanie własnościowe w Małomicach (woj. Lubuskie). Lokal umiejscowiony na parterze, 61 m2, 3-pokoje, kuchnia, łazienka, wc,nowa szafa w zabudowie, duzy balkon,piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Małomice,lubuskie

165 000 zł181 m² 911,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Cicha, spokojna, atrakcyjna okolica, doskonała do wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Małomice,lubuskie

120 000 zł62 m² 1 935,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Blok ocieplony w 2009r wymienione okna w 2009r mieszkanie ciepłe w spokojnej okolicy blisko do szkoły (podstawowa i gimnazjum ) około 500m do w poblizu sklepy piekarnia plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Małomice

Małomice,lubuskie

75 000 zł48 m² 1 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Sprzedam mieszkanie w żagania.Kuchnia,łazienka,48 m 2,budynek przed wojenny,kapitalny remont bez czynszowe od zaraz można się wprowadzić. Tel. :  

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij